La Traicion-Zrada

13. prosince 2008 v 8:33 | ja |  Telenovely

La Traicion!"
Obrázok
Kolumbíjská telenovela spoločnosti TELEMUNDO,kde v hlavných rolách hrájá obľúbená dvojica z Pasion de Gavilanes-Mario Cimarro a Danna García!

Info k telenovele:
Preklad:Zrada
Rok výroby:2008
Zem výroby:Kolumbia
Produkcia:Telemundo
Pieseň:David Bisbal-Cuidar nuestro amor

Obsah:
Tato telenovela pochází z pera slavného Julia Jiméneze a jedná se o melodrama o velké vášni mezi mužem a ženou…a mužem, který do tohoto vztahu vstoupí.
Sebastián de Mendoza je pohledný, poněkud výstřední a záhadný mladý muž známý po celém městě pro svou schopnost svádění dívek. Nicméně, jeho život je poznamenán tragédií, neboť trpí nevyléčitelnou dispozicí zvanou katalepsie - ztrátou svobodného pohybu.
Sebastián se setkává s Soledad Santino, krásnou dívkou z aristokratické rodiny, se kterou prožije nečekanou lásku, která je přiváže jednoho k druhému neoddělitelným poutem navzdory všem okolnostem. O jejich vztahu se ovšem brzy začne po celém městě mluvit, protože Soledad čeká nemanželské dítě.
Sebastián je připravený vzít si Soledad, aby zachránil její čest a mohli sdílet zbytek života společně. Náhle však dostane kataleptický záchvat a je rychle "pohřben" svým nevlastným bratrem Alcidesem, který byl vždycky do Soledad zamilován.
Osud však pro Sebastiána, který se vrací z dočasného "hrobu," aby se pomstil a znovu získal svou ženu a dítě, přichystal jiný plán. Bude Sebastián schopen milovat ženu, která si vzala jeho bratra? Zažije ještě někdy pocit štěstí?
Obrázky:
ObrázokObrázokObrázokObrázok
ObrázokObrázokObrázok
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama